O portálu

Dne 15. října 2013 byl spuštěn portál ŽIVO-BYTÍ.cz, který je pokračovatelem a „nástavbou“ webu Naše ekonomika.cz. Naplňuje tak původní cíl, kterým byla nejenom podpora českých a moravských výrobců a zemědělců.

ŽIVO-BYTÍ.cz je projekt Obchodně výrobního a stavebního družstva ŽIVA (IČ:28649052), jež je organizačně i personálně přímo propojeno s Občanským sněmem Čech, Moravy a Slezska.

Jistě také patříte k těm, kteří by rádi své okolí změnili k lepšímu. Takových je nás mnoho, jen se musíme umět najít a vzájemně spolupracovat. Sami ale dobře víme, jak velmi těžko se dávají dohromady lidé z různých koutů republiky, vzdálených od sebe stovky kilometrů. Proto členové týmu tohoto portálu vytvořili - kromě jiného - komunikační platformu, která by umožnila osobní setkávání lidí podobného smýšlení ze stejného regionu. Budeme-li mít možnost se setkat osobně, bude i šance, že z našich myšlenek, tužeb a energií něco reálného vznikne.  SPOLU TO ZVLÁDNEME a ŽIVO-BYTÍ.cz nám v tom pomůže...

Aby byl portál co největším přínosem, uvítáme i vaši zpětnou odezvu - k obsahu, struktuře, ke věcem, které byste uvítali, k budoucímu vývoji i dalšímu. Portál by měl být společnou prací a měl by sloužit nám všem k co největší spokojenosti. Své reakce můžete poslat přímo na info@zivo-byti.cz. Děkujeme!

Tým portálu ŽIVO-BYTÍ.cz

Spolupracujeme

 


          .