Pravice vs. Levice nebo Občan vs. Parazit? Co na to zdravý selský rozum?

Publikováno: 
22.1.2017
Autor: 
Redakce
Nejsme ovce

V politice se běžně setkáváme s pojmy levice a pravice. A také vášnivými diskuzemi až hádkami o to, kdo z nich je lepší? A kdo to tedy je?.......

Tak s tím si od teďka už nelámejte hlavu a každého, kdo takto debatuje a uměle rozděluje, považujte za člověka/hlupáka, který nerozumí životu. Můžete se snad ještě pokusit mu tuhle absurditu vysvětlit na jednoduchém příkladu...

Přirozenost života

Zkuste si představit, jaké by to bylo, kdybyste celý den měli skákat jen po levé nebo jen po pravé noze? Jak dlouho byste to vydrželi a jak byste se přitom a hlavně potom cítili? Určitě blbě! Byli byste po chvíli unavení, zakopávali byste, spadli byste a možná už byste pak ani nevstali.

A jak by chodil inteligentní člověk? Přeci přirozeně - po obou nohou...

Jediným správným řešením - za použití ZDRAVÉHO SELSKÉHO ROZUMU -

je chůze po obou nohou, a to ještě tak, že

levá noha došlapuje na levou stranu a pravá noha na pravou stranu.

Znamená to, že "levicové" sociální metody by měly být používány pouze v sociálních záležitostech, stejně tak i "pravicové" metody v oblasti volného trhu. Jakékoliv matení těchto oblastí je projevem obrovského nepochopení života.

Politické "zmatení"

V politice to funguje tak, že i když nám vládnou strany levicové nebo pravicové, nikdy to není chůze čistě po jedné noze. Je to spíš takové kulhání, po jedné noze více a po druhé méně, což je ale také projevem nemoci.

Ještě horší to ale bývá, když se levice snaží došlapovat na pravou stranu - např. typicky levicová "sociální podpora" poskytnutá volnotrhovým podnikatelům ve formě dotací či "sanací bank". Anebo naopak pravice na levou stranu - např. zavedení "pravicového volného trhu" v oblasti Základních životních potřeb (zdravotnictví, školství, voda, energie, atd.).

Občan vs. Parazit

Tohle umělé rozdělování na levici a pravici je neskutečně účinným nástrojem pro rozdělování populace na dva přibližně stejně velké znepřátelené tábory. Přesně v duchu hesla: ROZDĚL A PANUJ!

Po staletí se to vládcům dařilo používat. My jsme se mezi sebou hádali, zatímco oni se tomu smáli. Nebuďme tedy již více hloupí a vyhněme se takovým hádkám. A jestliže se nás do nich bude někdo snažit zatáhnout, ignorujme ho!

V nadcházejícím období, kdy se začne formovat nová, skutečná OBČANSKÁ SPOLEČNOST, je třeba přijmout nový pohled. Jestli už máme společnost nějak rozdělovat, tak podle PRAVDY. A tímto rozdělením je:

OBČAN vs. PARAZIT SPOLEČNOSTI

 

Parazitem je tu myšlen někdo, kdo si od občanů a společnosti bere, aniž by jim poskytoval odpovídající protihodnotu, i když by přitom mohl. Anebo je přímo poškozuje. Takových lidí máme kolem sebe dost. A není žádný důvod - morální, duchovní nebo zákonný, abychom se od takových lidí museli nechat nadále poškozovat. Jejich škodlivou činnost je třeba rázně ukončit!

Cesta ke sjednocení občanů "zdola"

Jak asi chápete, NEMŮŽEME SE SJEDNOTIT, budeme-li rozděleni na dva tábory 50:50. To je logicky vyloučeno. A samozřejmě si to "mocipáni" ani nepřejí...

Avšak spojí-li se občané proti "parazitům společnosti", je šance obrovská! Jen se nesmíme bát více používat ZDRAVÝ SELSKÝ ROZUM...

 

 

NADĚLME SI SVOBODU! 

 

 

Hodnocení: 
Průměr: 5 (2 hlasy)

Spolupracujeme

 


          .